Zakládající partneři


Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna, a.s.

Moderní banka orientovaná na všechny druhy klientů je s počtem 5,3 mil. klientů největší na trhu. Je členem silné středoevropské Erste Group působící v osmi zemích. Bezpečnost klientů je důležitou součástí společenské odpovědnosti i obchodní politiky banky, která svým klientům vydala více než 3,24 milionu platebních karet a přes 1,3 milionu jejích klientů využívá internetové bankovnictví.


Microsoft, s.r.o.

Microsoft, s.r.o.

Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál. Cílem společnosti Microsoft je pomoci vytvořit prostředí, ve kterém mohou děti, dospělí uživatelé a společnosti plně využívat výhod Internetu, a to bez obav o svou bezpečnost nebo soukromí.


Seznam.cz, a.s.

Seznam.cz, a.s.

Seznam.cz je nejnavštěvovanější český internetový vyhledávač, denně ho navštíví kolem 2,5 milionu uživatelů. Komerční i nekomerční služby Seznamu využívají již 14 let ti, kteří na internetu hledají zábavu, informace či přátele. Fulltextové vyhledávání, katalog firem, e‑mailová pošta se 7 miliony účtů, zpravodajství a odborné inzertní služby - to vše je bezpečné internetové prostředí na www.seznam.cz.

Partneři


CZ.NIC, z.s.p.o.

CZ.NIC, z.s.p.o.

CZ.NIC je zájmové sdružení právnických osob, založené roku 1998 předními poskytovateli internetových služeb. Hlavní činností sdružení je provozování registru doménových jmen .CZ a 0.2.4.e164.arpa (ENUM). Sdružení se intenzivně věnuje rozšiřování technologie DNSSEC a služby mojeID, podpoře projektů prospěšných pro internetovou infrastrukturu v ČR. CZ.NIC je členem mezinárodních organizací CENTR, ccNSO, EURid, a dalších.

HOAX.cz

HOAX.cz

České stránky o hoaxech byly založeny již v roce 2000. Cílem serveru je informovat uživatele nejen o těchto poplašných zprávách, ale také o e-mailových podvodech, jakými jsou falešné loterie, phishing nebo podvodná dědictví, znepříjemňující nebo ohrožující běžné používání Internetu. K dispozici je rovněž aktualizovaná databáze nejrozšířenějších podvodných e-mailů.

Policie ČR

Policie ČR

Počítačová kriminalita je jednou z klíčových bezpečnostních výzev současnosti, neboť moderní informační a komunikační technologie se vyznačují celou řadou vlastností, které znamenají nejenom výhodu pro bezúhonného uživatele, ale i pro zločince. Proto jsou bezpečné informační a komunikační technologie nezbytnou podmínkou v boji proti nelegálním a nežádoucím aktivitám v kyberprostoru.


Pierstone s.r.o.

Pierstone s.r.o.

Advokátní kancelář Pierstone je dlouhodobě hodnocena jako vedoucí kancelář v České republice se zaměřením na odvětví IT, médií a telekomunikací. Zastupuje přední technologické společnosti, zákazníky i investory v souvislosti s komplexními projekty, fúzemi a akvizicemi i v rámci soudních a správních řízení, arbitráží a mediace.


Quantasoft, s.r.o.

Quantasoft, s.r.o.

Společnost Quantasoft se zabýva poskytováním komplexních služeb v oblasti návrhu, administrace a realizace počítačových sítí, softwarové infrastruktury, hostingu a virtualizace na technologiích společnosti Microsoft a platformě Windows Server Systems určených pro dynamická datová centra. Mezi další činnosti společnosti patří vývoj a hosting byznys aplikací pro komunikaci ve společnostech.